Sākums Laivu noma Laivu maršruti Maršrutu kartes Apkurināmi koka kubli Kā mūs atrast ENG LV
 

 

Apsildāms koka kubls GARAINIS

Lieliska atslodze vai izklaide garaiņu apskautu draugu lokā svaigā gaisā siltā vasaras naktī vai zem zvaigžņoti naksnīgajām ziemas debesīm.  Miesas un gara atpūta divvientulībā vai bariņā kaut vai līdz pirmajiem gaiļiem. Neierasti mirkļi visiem, kuri mīl sevi, draugus un skaisto Latvijas dabu.  Līdzīgas un vēl citas patīkamas sajūtas variet gūt karstajā kublā GARAINIS.

Apkurināms kubls papildus savām ārstnieciskajām un relaksējošām īpašībām ir arī ļoti estētisks un kalpo kā interjera elements jebkurā viesu mājā, pie pirts vai lauku viensētā. Kubla izgatavošanā izmanto dažādas Latvijā sastopamas koku sugas. Tas ir ekoloģiski tīrs un tā izgatavošanā pielieto dabiskus apdares materiālus.

Apsildāmo baļļu var izmantot iekštelpās kā pārvietojamu skaistu atvēsināšanās baseinu vai āra apstākļos - apkurināmu ar krāsniņu. Tieši zem klajas debess tas cilvēkam sniedz to labsajūtu, ko nevar aizstāt ar pirti vai kādu citu izklaidi. Kublā ūdens temperatūru iespējams regulēt, to paceļot līdz vēlamajai robežai, taču vislielāko komfortu sniedz tieši 36°C līdz 40°C  temperatūra.

Koka kubls GARAINIS ir ļoti ergonomisks un ērts lietošanā. Ārējās apkures krāsniņa ļauj lietderīgi izmantot kubla telpu un palielināt Jūsu draugu vai ciemiņu skaitu par 3 cilvēkiem, salīdzinājumā ar iekšējās apkures kubliem.

Vairāk par silto koka kublu GARAINIS lasīt šeit

 

 
 

Gaujas-laivas

ZS "Jaunlūplēži"

Raiskums,

Pārgaujas novads,

LV4146

Tālr.:29217749;

        26114644

info@gaujas-laivas.lv

 

 

 

© Gaujas-laivas 2007